Geld lenen kost geld

BMW X1

BMW X1 SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !

  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
  • SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !
€
€
Per maand €
Acceptatie zonder jaarcijfers, ook voor startende ondernemers
KM-stand:
239.393
BTW / Marge:
Marge auto
Vermogen:
pk
Bouwjaar:
2017 - Jun
Brandstof:
Benzine
Transmissie:
Automatisch
Plaats:
Alphen aan den Rijn
Telefoonnummer:
030 - 237 4444
Kenteken:
PB-089-N

BMW X1 SDrive20i AUTOMAAT / NIEUW MODEL / LEES TEKST ! ! !

Dealer RB Autoplaza B.V.
Bandenmaat: 225/55 R17
GVW: 2.075 kg
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Aantal sleutels: 2
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaalNIEUW BINNEN – ONGEPOETST OP DE FOTO! ! !

Hierbij bieden wij een prachtige en heerlijk rijdende BMW X1 uit 2017 aan!

Een origineel Nederlands geleverde auto, dus geen importverleden! Betreft een faceliftmodel met een bijzonder mooie kleur- en optiesamenstelling. Een stijlvolle SUV die luxe, comfort en rijplezier perfect weet te combineren!

Enkele belangrijke kenmerken:

1. Origineel Nederlands geleverd
2. Geen importverleden
3. Logische NAP-kilometerstand
4. Onderhoudsboekjes aanwezig
5. Schadevrij
6. Twee originele sleutels
7. Alle aanwezige opties functioneren naar behoren
8. Goed werkende, ijskoude airconditioning
9. APK geldig tot maart 2027

Kortom, een mooie en goed rijdende BMW X1 met de juiste uitstraling en specificaties!

LET OP! BELANGRIJKE INFORMATIE!

Wij willen zoals altijd open en eerlijk zijn over onze voertuigen.

Deze BMW is bij ons binnengekomen met een bijgeluid vanuit de turbo. De turbo maakt een duidelijk hoorbaar, hoog piepend geluid en dient vervangen te worden. ( Soms is het ook weg, maar ga uit dat het geluid altijd hoorbaar is )
De auto rijdt en stuurt verder gewoon goed, maar vanwege dit mankement bieden wij hem aan tegen een ZEER SCHERPE MEENEEMPRIJS!

En het mooie is: u heeft bij ons de keuze!

OPTIE 1 – MEENEEMPRIJS € 6.950,-

U koopt de BMW in de huidige staat, inclusief het genoemde turbomankement.

- Geen aanvullende werkzaamheden
- Geen extra service
- Geen poetsbeurt
- Geen garantie
- Verkoop in huidige staat, met schriftelijke vastlegging van het bekende mankement

Ideaal voor de handige koper, monteur of iemand die zelf de turbo kan laten vervangen!

OPTIE 2 – VOLLEDIG RIJKLAAR € 8.950,-

Wilt u liever instappen en zorgeloos genieten van deze prachtige BMW? Ook dat is mogelijk!

Voor € 8.950,- leveren wij de auto inclusief:

1. Turbo vervangen
2. Nieuwe APK, inclusief eventueel daaruit voortkomende noodzakelijke werkzaamheden
3. Onderhoudsbeurt
4. Professionele cleaning, zowel interieur als exterieur
5. 3 maanden garantie op motor, versnellingsbak en toebehoren
6. Volledig rijklaar afgeleverd – TURN KEY!

Kortom, wij maken de auto helemaal netjes voor u klaar!

TWEE OPTIES, TWEE ZEER SCHERPE VASTE PRIJZEN!

Naar onze mening vindt u met deze specificaties, bouwjaar, uitvoering en uitstraling niet snel een vergelijkbare BMW X1 voor dit geld!

BEIDE PRIJZEN ZIJN VAST!

Wij verzoeken u vriendelijk niet te bieden. Op biedingen of verzoeken om verdere korting zullen wij niet reageren.

Uiteraard bent u van harte welkom om de auto uitgebreid te bekijken en een proefrit te maken.

Alle controles zijn toegestaan!

- Eigen monteur meenemen? Geen probleem!
- Aankoopkeuring laten uitvoeren? Uiteraard!
- Zelf de auto technisch controleren? Van harte welkom!

Wij hebben niets te verbergen en vertellen u vooraf precies wat u koopt.

Kom gerust langs en overtuig uzelf van deze mooie BMW X1!

RB AUTOPLAZA! ! !
De beste onafhankelijke lease deal
Vanaf €116

Exterieur

"Lichtmetalen velgen 17"""
Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
Buitenspiegels verwarmbaar
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Dakrails
Dimlichten automatisch
Elektrisch bedienbare achterklep
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
LED koplampen
Mistlampen voor
Ruitensproeiers verwarmbaar

Comfort & Interieur

Achterbank in delen neerklapbaar
Armsteun achter
Armsteun voor
Audio-navigatie full map
Audio installatie
Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
Bandenspanningscontrolesysteem
Boordcomputer
Connected services
DAB-ontvanger
Electronic climate controle
Elektrische ramen voor
Lederen bekleding
Lederen sportstuur
Lederen stuurwiel
Multimedia-voorbereiding
Radio-CD/MP3 speler
Spraakbediening
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Verwarmde voorstoelen
Voorstoelen in hoogte verstelbaar

Veiligheid

Achteropkomend verkeer waarschuwing
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Alarm klasse 3
Anti Blokkeer Systeem (ABS)
Bots herkenning en activatie
Brake Assist System
Cruise control
Electronic Stability Program (ESP)
Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
Hill hold-functie
Parkeer-assistent
Parkeersensor achter
Parkeersensor voor
Regensensor
Start/stop systeem
Tractie Controle Systeem (TCS)
Verkeersbord detectie

Overig

Audio installatie
Audio Media Pack
DAB-ontvanger
Head-up display
Let op, aan deze kenmerken kunnen geen rechten worden ontleend.

Vergelijkbare occasions

Marge

BMW X1 xDrive25d Centennial High Executive AUT|ACC|LED|TREKH

2017
295.561 km
Diesel
Automatisch
Autobedrijf Groen
Wesepe
€
10.950
€
183
p/m
op basis van financial lease
Bekijk deal
Marge

BMW X1 sDrive16d Corporate Lease Essential 2016(NAP)

2016
208.911 km
Diesel
Handgeschakeld
RR Trading Dalfsen
Luttenberg
€
9.450
€
158
p/m
op basis van financial lease
Bekijk deal
Marge

BMW X1 sDrive18i High Executive Trekhaak Cruise Clima Stoelv

2017
166.615 km
Benzine
Handgeschakeld
Groevenbeek Auto
Ermelo
€
11.450
€
191
p/m
op basis van financial lease
Bekijk deal
Lease.auto Nevelgaarde 48 3436 ZZ Nieuwegein KVK: 66506654 BTW: 856585324B01